Tydzień z bielizną TMM! -10% na hasło BRA10

...

 

Zobacz kilka prostych kroków, jak się zmierzyć oraz jak sprawdzić swój rozmiar w tabeli 

 

Przed rozpoczęciem mierzenia, nie sprawdzaj jaki rozmiar biustonosza nosiłaś dotychczasowo, każda firma ma trochę inną rozmiarówkę. 

Do właściwego zmierzenia się potrzebujesz miękkiej miarki krawieckiej (z metalową będzie boleć ;). Jeśli masz większy biust przyda się miękki biustonosz, który zbierze biust i uprości mierzenie. 

1. Stań wyprostowana i zmierz swój obwód pod biustem. Trzymaj miarkę w miarę ciasno (to bardzo ważne!), musi dobrze leżeć przy ciele. Sprawdź ile centymetrów wyszło, zapisz żeby nie zapomnieć.

2. Czas na obwód w biuście. Jeśli masz zwarty biust i łatwo ci określić gdzie jest jego najszersze miejsce (poziom sutków) zostań bez biustonosza, jeśli czujesz że trudno jest Tobie określić to miejsce, bo np biust rozchodzi się na boki, załóż miękką braletkę. Przyłóż miarkę dosyć delikatnie, ma przylegać do biustu, ale nie ściskać go za mocno. Sprawdź wynik i zapisz

3. Teraz czas na użycie naszej tabeli rozmiarów. Znajdziesz ją na każdej stronie z biustonoszem. Uwaga tabele nieraz różnią się od siebie, więc wybierz tą z zakładki modelu, który Cię interesuje. Na różowo zaznaczyłam kolumnę, gdzie znajdziesz swój rozmiar pod biustem, a na pomarańczowo tą z rozmiarem w biuście 

4. Załóżmy, że twój rozmiar pod biustem to 76 cm, a w biuście 94 cm . Poniżej, na niebiesko zaznaczyłam przedział w którym znajduje się Twój rozmiar pod biustem - 76 cm (73-7), oznacza to że powinnaś wybrać rozmiar 75 pod biustem 

5. Teraz czas na odnalezienie właściwego rozmiaru miseczki - Twój rozmiar w biuście to 94 cm. Oznacza to, że nosisz rozmiar 75D. Szarym kolorem zaznaczyłam przedział, w którym znajduje się Twój rozmiar w biuście. Podsumowując najpierw odnajdujesz swój rozmiar pod biustem  (!)- to rząd zaznaczony na niebiesko, potem odnajdujesz swój rozmiar w biuście - to kolumna zaznaczona na fioletowo. Mamy to! 

Pamiętaj, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czekamy na Ciebie pod mailem info@themiraclemakers.com. Zawsze chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium